Fisniku, nga Plazhi Heaven ne Sarande, sapo na njoftoi se mesditen e te shtunes ka arritur te shpetoje nje femije dyvjecar, i cili kishte pire sasi shume te medha uji dhe ishte ne rrezik serioz per jeten.
Tani fatmiresisht, femija eshte ne gjendje te mire shendetsore.