Si te shpetosh dike qe eshte duke u mbytur

Si te shpetosh dike qe eshte duke u mbytur #teknikat_e_shpetimit_ne_uje #vrojtuesplazhi #coastlifeguard #plazhe_te_sigurta

Gepostet von Federata Shqiptare "Vrojtuesit e Plazhit dhe Shpetimit ne Uje" am Freitag, 18. Mai 2018